| | |Menu główne

CennikAutodesk Civil 3D

 

Licencja czasowa – 1 rok

Civil 3D 2023 Commercial New Single-user ELD Annual Subscription

Licencja czasowa – 3 lata

Civil 3D 2023 Commercial New Single-user ELD 3-Year Subscription

Inteligentne rozwiązania, które pozwolą Ci ograniczyć czas pracy nad projektem. Autocad Civil 3D to oprogramowanie dedykowane dla profesjonalnych projektów technicznych. Obejmuje ono szereg przydatnych i efektywnych rozwiązań dla takich realizacji, jak projekty dróg, autostrad, infrastruktury miejskiej czy też portów wodnych i lotniczych. Nasza oferta obejmuje dwie opcje zakupu licencji – w wariancie rocznym lub trzyletnim. Dzięki temu możesz optymalnie zaplanować koszty, dostosowując plan do czasu trwania przedsięwzięcia oraz własnych preferencji. Cena oraz zawartość poszczególnych opcji zakupu zawarta została poniżej.


Autocad Civil 3D — cena, licencja i charakterystyka

Oprogramowanie z tej serii zostało przystosowane do zastosowań profesjonalnych. Przejawem tego jest szereg funkcji, narzędzi i dodatków – jak choćby możliwość integracji GPS w kwestii pomiarów terenowych, a także współdzielonej analizy danych w obrębie środowiska sieciowego firmy – które znacząco przyspieszają i ułatwiają wykonywanie zadań. Autocad Civil 3D umożliwia przygotowanie projektów, wizualizacji trójwymiarowej oraz dokumentacji – szeroki zakres możliwych działań jest tutaj dodatkową zaletą.
Więcej informacji na temat ceny poszczególnych planów oraz charakterystyki Autocad Civil 3D znajdziesz
w dedykowanych sekcjach naszej strony internetowej. Masz pytania? Skontaktuj się z naszymi doradcami, aby dowiedzieć się więcej.

Produkt dostępny w ramach licencji Flex

Licencje Flex to najlepsze rozwiązanie dla firm, które sporadycznie wykorzystują licencje Autodesk, np. przez dzień lub dwa w miesiącu. Pozwala zoptymalizować koszty i płacić tylko za to, z czego korzystasz.

Poznaj szczegóły licencji Flex
Zamknij