| | |Menu główne

AutoCAD Revit LT Suite

Tandem dwóch legendarnych już programów do projektowania doczekał się najnowszej edycji. W jego skład wchodzą:

AutoCAD LT

Oprogramowanie do kreślenia w 2D to kompletnie zmieniony interfejs i dodatkowe funkcje zaznaczania, zarządzania bibliotekami symboli. Ponadto jest zintegrowany z AutoCAD 360 a przez to, z urządzeniami mobilnymi. Pomaga zarówno w pierwszych korkach przy tworzeniu koncepcji, jak i przy tworzeniu detali bardzo zaawansowanych projektów wykonawczych. Wśród innych ciekawych funkcji znajdziesz zarówno Geolokalizację z systemem koordynacji GIS, jak i narzędzia ulepszające produktywność – wyrównanie tekstów w różnych polach, czy zestawy arkuszy grupujące dokumentację w jedną całość.

AutoCAD LT

Revit LT

To intuicyjne oprogramowanie do trójwymiarowego modelowania informacji o budynku (BIM), pozwalające precyzyjnie tworzyć projekty i dokumentację wyższej jakości w skoordynowanym środowisku opartym o model 3D. Uproszczony interfejs użytkownika oraz zintegrowane materiały edukacyjne ułatwiają wdrożenie procesu modelowania informacji o budynku. Program umożliwia wymianę projektów z uczestnikami przedsięwzięcia, którzy korzystają z innego oprogramowania zbudowanego na platformie Autodesk® Revit® lub AutoCAD®. Ponadto Subskrypcja Autodesk® zapewnia dostęp do zintegrowanych usług w chmurze, ułatwiających tworzenie realistycznych renderingów.

widoczek2

Modelowanie Informacji o Budynku (BIM) stało się proste dzięki mariażowi dwóch skrajnych technik wspomagania projektowania technologią komputerową. Z jednej strony zasłużony od lat system AutoCAD® a drugiej nowoczesna baza danych o budynku czyli platforma Revit® – oba w wydaniu LT – powróciły w świetnej formie, gotowe do zadań jakie narzuci na nie Projektant.

Wymiana danych odbywa się za pomocą technologii TrustedDWG™. Dzięki niej mamy pewność, że pliki z AutoCAD® będą poprawnie rozumiane i wyświetlane w Revit®, a z kolei eksportowane z Revita® rzuty, przekroje i elewacje, będą zawierały odpowiednie informacje o warstwach i blokach.

Oba programy są zintegrowane z usługą Autodesk® 360, która pozwala współdzielić pliki w chmurze, otwierać i modyfikować pliki DWG na urządzeniach mobilnych oraz wykonywać renderingi, analizy naświetlenia oraz pomiary fotometryczne z modelu 3D.

REV&CAD suite v2
Zamknij