| | |Menu główne

Cennik, licencjaAutodesk AutoCAD

Specjalistyczne oprogramowanie to wsparcie dla wielu branż, które zajmują się szeroko pojętym projektowaniem. Proponowane przez nas narzędzia ułatwią i przyspieszą pracę nad dowolnym przedsięwzięciem. Umożliwiamy dostęp do innowacyjnych i funkcji, które są wsparciem dla przedstawicieli sektora budowlanego, mechanicznego oraz architektonicznego.

Program AutoCAD – cena licencji

W zależności od potrzeb, przygotowaliśmy dla naszych klientów kilka pakietów z dostępem do zaawansowanego oprogramowania. Ile kosztuje AutoCAD? W wersji z roczną licencją jest to blisko 9 tys. zł, podczas gdy wykupienie 3-letniego dostępu to wydatek rzędu ok. 25 tys. zł.

Coś więcej niż pakiety – sprawdźcie, ile kosztują tokeny

Staramy się być elastyczni i wiemy, że część naszych klientów nie potrzebuje nieustannego dostępu do zaawansowanych narzędzi online. W ich przypadku świetnie sprawdzi się pakiet Flex, który umożliwia wykupienie tokenów na dowolne usługi w ramach licencji na określony czas. Ile kosztuje taka usługa? Tabelę z dziennym cennikiem można zobaczyć na naszej stronie internetowej.

Przygotowując tak bogatą ofertę chcieliśmy umożliwić klientom dopasowanie modułu do własnych potrzeb. Jesteśmy przekonani, że pośród propozycji znajdziecie opcję najdogodniejszą dla Was i Waszych pracowników. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z poszczególnymi pakietami i cennikiem usług.

Licencja czasowa – 1 rok

AutoCAD - including specialized toolsets AD Commercial New Single-user ELD Annual Subscription

Licencja czasowa – 3 lata

AutoCAD - including specialized toolsets AD Commercial New Single-user ELD 3-Year Subscription

Produkt dostępny w ramach licencji Flex

Licencje Flex to najlepsze rozwiązanie dla firm, które sporadycznie wykorzystują licencje Autodesk, np. przez dzień lub dwa w miesiącu. Pozwala zoptymalizować koszty i płacić tylko za to, z czego korzystasz.

Poznaj szczegóły licencji Flex
Zamknij