| | |Menu główne

Autodesk NavisWorks

Głównymi obszarami działania produktów Autodesk Navisworks są projekty modelowania i kompleksowej analizy. Autodesk Navisworks Simulate, Autodesk Navisworks Manage i Autodesk Navisworks Freedom zawierają funkcje modelowania i optymalizacji harmonogramów budowy, identyfikowania i rozwiązywania konfliktów przestrzennych i innych potencjalnych problemów. Narzędzia zawarte w produktach rodziny Navisworks pozwalają zespołom projektowym pracować harmonijnie i efektywnie.

Autodesk Navisworks dostarcza informacje o projekcie w czasie rzeczywistym, przy jednoczesnym utrzymaniu skutecznej koordynacji 3D, 4D planowania, fotorealistycznych wizualizacji, symulacji dynamicznej i dokładną analizę.

Model projektu tworzony jest poprzez integrację informacji projektowych i budowlanych, wliczając zaawansowany model informacji o budynku, prototypy cyfrowe i szczegółowe dane o przedsiębiorstwie.

Poprzez testowanie projektów w Autodesk Navisworks, można osiągnąć poprawę współpracy i wymiany informacji, które pozwalają przejść do rozwiązywania problemów pojawiających się w projektowaniu i budownictwie.

Rozwiązania Autodesk® NavisWorks® pozwalają projektantom, konstruktorom, architektom, wspólnie tworzyć model informacji o prowadzonym projekcie (planowanie, wizualizacja, symulację i dokładne analizy). Pozwala on udostępniać, łączyć, przeglądać i dopracowywać szczegółowe trójwymiarowe modele projektowe w dowolnym rozmiarze i formacie. Może, np stanowić podstawę obiegu prac nad tworzeniem modelu informacji o budynku (BIM), czy też danej konstrukcji lub komponencie.

Zamknij