| | |Menu główne

Autodesk Robot Structural Analysis Professional

Produkt nie jest sprzedawany oddzielnie! Wchodzi w skład pakietu Autodesk AEC Collection

Robot™ Structural Analysis Professional jest znakomitym wsparciem dla konstruktorów- zawiera wszechstronny zestaw narzędzi do modelowania, wykonywania obliczeń i analizy obiektów budowlanych. Dzięki wykorzystywaniu zaawansowanych narzędzi do analizy konstrukcyjnej można zbadać liniowe i nieliniowe zachowania budynków, jak również innych dużych i złożonych konstrukcji.

Dzięki programowi Robot™ Structural Analysis Professional już na etapie projektowania- zanim konstrukcja zostanie zbudowana- można zapewnić, że wytrzyma ona występujące obciążenia. W trakcie procesu projektowania można przewidzieć wpływ tych obciążeń i dostosować projekt tak, aby rozwiązać wszystkie problemy. Dzięki wynikom analizy można zaprojektować i sprawdzić elementy konstrukcyjne zgodnie z lokalnym prawem i przepisami. Taki proces projektowania zapewnia bezpieczeństwo i optymalizację kosztów konstrukcji.

Po wielu iteracjach uzyskuje się serię dokładnie udokumentowanych raportów, które przedstawiają wytrzymałość, sztywność, stateczność oraz ogólną jakość konstrukcji.

Dzięki programowi Robot™ Structural Analysis Professional konstruktorzy mogą tworzyć gigantyczne konstrukcje mając pewność, że wytrzymają one duże obciążenia i spełnią wszystkie wymagania.

Od roku 2017 program dostępny jest w pakiecie Architecture Engineering & Construction Collection.

Robot 2016
Zamknij