| | |Menu główne

CADRaster PRO/LTX 16 + SuperEdit 3.2 PRO/LTX

CADRaster dostarcza narzędzi do efektywnego przetwarzania skanowanych rysunków, planów i map w AutoCADzie i jego aplikacjach. CADRaster wyświetla rysunki skanowane (monochromatyczne, kolorowe lub w odcieniach szarości) razem z wektorowym rysunkiem AutoCADa.

CADRaster PRO/LTX jest jedyną nakładką rastrową obsługującą szeroki zakres wersji AutoCADa. Dla każdej z wymienionych powyżej wersji AutoCADa, użytkownik może wybrać jedną z wersji CADRastra LTX lub PRO, w zależności od potrzeb obsługi rysunku. Formaty rysunków i dokumentów złożonych, wszystkie funkcje edycji hybrydowej są identyczne dla obu wersji CADRastra na wszystkich platformach AutoCADa. Oznacza to, że dokumenty hybrydowe oraz pełna edycja mogą być dowolnie przenoszone pomiędzy różnymi instalacjami AutoCAD/CADRaster.

SuperEdit jest samodzielnym edytorem rastrowo-wektorowym. Posiada on takie same możliwości edycji rastra jak CADRaster i może być używany przez klientów, którzy nie stosują AutoCADa. Dodatkowo SuperEdit udostępnia narzędzia do tworzenia rysunków wektorowych.

Teraz na rynku polskim CADRaster jest sprzedawany w pakiecie wraz z oprogramowaniem SuperEdit za cenę jednej licencji!. Pakiet oznacza zakup jednego stanowiska z jednym kluczem sprzętowym USB. Użytkownik może dokonać wyboru którego programu chce używać.

Zastosowania CADRastra:

* eliminowanie zniekształceń materiału źródłowego oraz wszelkich błędów powstałych podczas procesu skanowania
* wspomaganie wektoryzacji podkładu rastrowego
* realizacja nowego projektu wektorowego na podkładzie rastrowym (np. projektowanie podłączeń wodno-kanalizacyjnych na tle skanowanej mapy działki)
* aktualizacja treści rysunku skanowanego za pomocą narzędzi wektorowych (np. korygowanie rozmieszczenia ścianek działowych na planie piętra po remoncie budynku)

Zgodność z programem: AutoCAD LT oraz Autocad.

Program CADRaster współpracuje z 32- oraz 64-bitowymi systemami Windows.

Zamknij