| | |Menu główne
LayOut-w-SketchUp_2020-1188x338

Poznaj SketchUp 2020

Już jest dostępny SketchUp Pro 2020. Poznaj nowe możliwości organizowania modelu, spersonalizowane pole robocze w LayOut i wiele innych.

SketchUp Pro 2020 – kreatywna przestrzeń 3D

Outliner-w-SketchUp-2020

Pojawiła się duża zmiana w organizacji modelu – narzędzie Hierarchii obiektów.
Aby zwiększyć wydajność modelu, nie trzeba już tworzyć warstw na warstwach. Obecnie można zarządzać modelem i organizować bezpośrednio w narzędziu Hierarchii obiektów. Użyj ikony oka, aby przełączać się między głównymi sekcjami modelu, takimi jak główne piętra i meble.

SketchUp Pro 2020 – Nowe uchwyty na obiekcie

SketchUp-2020

Kiedy złapiesz punkt na obiekcie, który jest zasłonięty (np. tylny narożnik lub punkt środkowy) i zaczniesz go przesuwać, to twój obiekt automatycznie przejdzie w stan przeźroczysty, gdy coś w twoim modelu zakłóci poruszany obiekt. Działa to zarówno z narzędziem Obróć, jak i narzędziem Przesuń.

SketchUp Pro 2020 – Lepsza kontrola ukrytych obiektów

Obiekty-ukryte-w-SketchUp-2020

W menu rozwijanym oddzielone zostały obiekty ukryte od ukrytej geometrii. Jaki ma to wpływ na pracę w programie? Daje to możliwość lepszego zarządzania ukrytą geometrią i ukrytymi obiektami w celu jeszcze łatwiejszego modelowania. Przykładowo chcemy edytować ukryte krawędzie w krajobrazie lub wygładzonej powierzchni, ale nadal chcemy ukrywać obiekty znajdujące się w pobliżu (takie jak drzewa, krzaki lub budynek). Możesz to zrobić teraz !

LayOut 2020 – kontrola dokumentacji

LayOut-w-SketchUp_2020

Najważniejsza jest pełna kontrola nad dokumentacją! W najnowszej wersji LayOut poprawiona została interakcja między SketchUp i LayOut, aby zaoszczędzić czas i nakład pracy. Oznacza to, że nie trzeba już każdorazowo przeskakiwać między programami i aktualizować sceny w SketchUp, aby rysunek wyszedł idealnie. Teraz dostajemy więcej możliwości edycji bezpośrednio w LayOut.

Kontakt handlowy:
Artur Siłuch
t: 22 379 74 58
@: artur.siluch@procad.pl

Chcesz być na bieżąco z tematami branży Media & Entertainment – odwiedź i polub nasz profil na facebooku

Zamknij