| | |Menu główne

Autodesk Inventor Professional

Twórz wspaniałe produkty z Autodesk Inventor

Autodesk Inventor stanowi centrum otwartego i połączonego ekosystemu, który umożliwia tworzenie doskonałych produktów z zastosowaniem profesjonalnej inżynierii.

Autodesk Inventor zapewnia profesjonalne rozwiązania inżynieryjne do projektowania mechanicznego 3D, symulacji, tworzenia narzędzi oraz wymiany informacji, a tym samym dają możliwość zdobycia przewagi polegającej na korzystaniu z profesjonalnych procesów projektowych do szybszego i bardziej opłacalnego tworzenia produktów. Oprogramowanie jest innowacyjnym rozwiązaniem Autodesk umożliwiającym projektowanie produktów. Model, który powstaje w oprogramowaniu jest dokładnym modelem cyfrowym 3D umożliwiającym sprawdzenie formy, dopasowania i funkcji projektu w trakcie pracy oraz minimalizującym potrzebę testowania projektu z użyciem rzeczywistych prototypów. Umożliwiając cyfrowe projektowanie, wizualizację i symulację produktów, oprogramowanie Inventor zapewnia o wiele sprawniejszą łączność, szybką eliminację błędów i tworzenie doskonałych produktów w optymalnym, zdecydowanie krótszym czasie.

Autodesk Inventor umożliwia profesjonalne projektowanie produktu poprzez weryfikowanie pomysłów jeszcze przed wprowadzeniem ich w życie. Upraszcza procesy projektowe na każdym etapie – od koncepcji poprzez projekt, produkcję, aż po marketing. Jest to znakomity sposób na współpracę międzybranżową członków poszczególnych zespołów, a dla każdej firmy możliwość sprawniejszego i szybszego niż kiedykolwiek wcześniej wprowadzenia produktu na rynek.

Prezentacja wideo

Dowiedz się, w jaki sposób w programie Inventor można łączyć procesy, ludzi i dane w całej organizacji.

Projekt mechaniczny to coś więcej niż modelowanie parametryczne

ELASTYCZNOŚĆ MODELOWANIA
Wybierz sposób projektowania: modelowanie swobodne, bezpośrednie lub parametryczne. Film 2:17 min
WSZYSTKIE DANE CAD
Pracuj z plikami z dowolnej aplikacji CAD 3D, dzięki zachowaniu skojarzonych łączy do oryginalnych źródeł. Film 3:06 min
AUTOMATYZACJA
Twórz i wdrażaj konfiguratory produktów bez konieczności ręcznego tworzenia założonego kodu. Film 2:19 min.
Zamknij