| | |Menu główne

V-Ray Next dla Revit

Jeden z najbardziej popularnych silników renderujących wykorzystany do tej pory głównie przez użytkowników programów graficznych takich jak 3ds Maxa lub Maya,  dostępny również dla użytkowników platformy Revit – także dla najnowszej wersji Revit 2020!

Firma Chaos Group właśnie wydała najnowsze rozwiązanie dedykowane bezpośrednio dla Revita 2020.

Możliwości V-Ray Next dla Revit

Poniżej znajdziecie najważniejsze ze zmian dostępnych dla nowego silnika V-Ray Next for Revit:

V-Ray Next for Revit – ULEPSZONY PRZEPŁYW PRACY

Intuicyjny edytor zasobów zarządza Twoimi materiałami w jednym miejscu i oferuje nowe, zaawansowane materiały. Urozmaicaj otoczenie sceny, takimi elementami jak rośliny i drzewa, losowo ustawiając obiekty proxy. Ponadto nowe i zaawansowane funkcje zarządzania zasobami pomogą usprawnić przepływ pracy.

V-Ray Next for Revit – ZWIĘKSZONA INTEGRACJA

V-Ray Next w naturalny sposób rozszerza i uzupełnia przepływ pracy programu Revit bez zmiany bazy danych BIM. Dzięki obsłudze Decals możesz dodawać obrazy do obrazów, znaków, ekranów i nie tylko. Nowy pasek narzędzi V-Ray i ulepszone ustawienia zarządzania V-Ray również przyspieszą przebieg pracy.

V-Ray Next for Revit – INTELIGENCJA SCENY

Oświetlenie Adaptive Dome Light jest jeszcze szybsze. Dokładna analiza oświetlenia ułatwia wizualizację rzeczywistych wartości oświetlenia w dowolnej scenie. Ponadto korzystaj z ulepszonych ustawień tła oraz całkowicie nowych ustawień automatycznej ekspozycji i balansu bieli.

V-Ray Next for Revit – ZOPTYMALIZOWANA WYDAJNOŚĆ

Renderuj 2x szybciej dzięki optymalizacji prędkości i wydajności V-Ray Next. Ponadto ciesz się szybszym niż kiedykolwiek renderowaniem dzięki dodatkowym funkcjom dostosowanym do GPU. Użyj nowego NVIDIA AI Denoiser do natychmiastowego usuwania szumu podczas renderowania i zbliżania się do iteracji w czasie rzeczywistym.

Więcej informacji o V-Ray Next for Revit znajdziecie na naszej stronie:

V-Ray Next for Revit

Kontakt handlowy:
Artur Siłuch
t: 22 379 74 58
@: artur.siluch@procad.pl

Chcesz być na bieżąco z tematami branży Media & Entertainment – odwiedź i polub nasz profil na facebooku

Zamknij