| | |Menu główne

AutoCAD Architecture

AutoCAD Architecture to program dedykowany dla architektów, będący rozszerzeniem dobrze znanej aplikacji AutoCAD. Program ten pozwala na usprawnienie procesu projektowania i tworzenia dokumentacji architektonicznej. AutoCAD Architecture posiada funkcje i narzędzia do projektowania, które pomagają zautomatyzować nudne zadania rysunkowe, pozwalają na zmniejszenie liczby błędów i zwiększenie efektywności pracy.

AutoCAD Architecture służy do tworzenia dokumentacji architektonicznej na wszystkich etapach począwszy od koncepcji, poprzez projekt budowlany i wykonawczy, aż do projektu powykonawczego. Nadaje się również do opracowywania wieloetapowych, rozłożonych w czasie projektów (przebudowa budynku), jak również do koordynacji i sprawdzenia spójności projektów wielobranżowych. Dzięki wbudowanej funkcji renderingu można tworzyć wizualizacje oraz animacje projektowanego budynku.

Program AutoCAD Architecture dostępny jest w pakiecie AutoCAD 2019, Architecture Engineering & Construction Collection oraz Building Design Suite.

Zamknij