| | |Menu główne

Autodesk Revit LT

BIM to nie odległa przyszłość a rzeczywistość. Dobra informacja jest zawsze w cenie, a platforma Revit jest bazą informacji, dzięki którym Twój projekt będzie dokładniejszy, łatwiejszy w analizie i czytelny dla wszystkich zaangażowanych w proces budowlany. Projektant, Inwestor, Koordynator, Inżynier budowlany i inni, skorzystają z Revit LT od fazy koncepcyjnej począwszy, przez projektową a na wykonawczej skończywszy.

Autodesk® Revit LT™ to narzędzie, które w intuicyjny sposób wprowadza w świat Modelowania Informacji o Budynku (BIM) i pozwoli rozpocząć nowy okres w dziedzinie projektowania. Nawet początkujący użytkownik łatwo zapanuje nad rozmieszczeniem osi, poziomów, elementów budowlanych oraz ich konstrukcją. Dzięki możliwości wariantowania można przeprowadzić proste prezentacje projektu dopasowane do potrzeb Klienta, a możliwość symulacji poszczególnych etapów budowy pozwoli przeanalizować ten proces pod kątem rozłożenia go w czasie.

Bogata możliwość tworzenia zestawień i przedmiarów materiałowych sprawia, że Projektant jest w stanie uwzględnić ekonomiczny wątek projektowania i dobrać najlepszą opcję do dalszego rozwoju

Zamknij