| | |Menu główne

Autodesk Inventor -Instrukcja montażu (ipn) krok po kroku

Zapraszamy do obejrzenia zapisu webinarium, które odbyło się 23 kwietnia 2020r.

Instrukcja montażu (ipn) to jeden z kluczowych modułów aplikacji Autodesk Inventor. Środowisko przeznaczone jest do tworzenia prezentacji z montażu/demontażu z zaprojektowanych uprzednio złożeń (iam).

Możliwość przedstawienia kolejnych kroków pracy ze złożeniem w postaci filmu jest bardzo atrakcyjną alternatywą dla konwencjonalnych instrukcji wykonywanych w formie papierowej. Dzięki funkcją sterowania widokiem kamery, przeźroczystości i prędkości odtwarzania danych operacji zostajemy przeniesienie na wyższy poziom w zakresie tworzenia nowoczesnych instrukcji.

Oprócz filmu możemy przygotować ujęcia z poszczególnych etapów pracy ze złożeniem, które mogą być wykorzystane w prezentacjach handlowo-marketingowych. Oczywiście także możemy przygotować dokumentację płaską „rozstrzelonego” złożenia wraz z torami montażu i opisem niezbędnych narzędzi, warunków do wykonania danego etapu montażu.

Moduł jest bardzo intuicyjny i nawet początkujący użytkownik aplikacji Autodesk Inventor jest w stanie wykonać ciekawą instrukcję. Zachęcamy do przetestowania.  

Skontaktuj się z nami:

Zamknij