| | |Menu główne

Jak przedstawić projekt budynku lub infrastruktury w Google Earth

Przedstawiamy zapis webinarium, które odbyło się w ramach PROCAD Net Cafe 2020. Poruszanym zagadnieniem jest jak za pomocą Autodesk Civil 3D oraz ogólnodostępnego Google Earth zaprezentować projekt w wybranej lokalizacji. 

Dzięki połączeniu Civil 3D z Google Earth umożliwiamy potencjalnym inwestorom nie mających dostępu do narzędzi CAD zaprezentować nasz projekt w potencjalnej planowanej lokalizacji.

Civil 3D to oprogramowanie dla projektantów dróg i infrastruktury, które wspiera technologię BIM (Building Information Modeling). Dzięki temu można opracować projekty techniczne dla różnych branż z dziedziny infrastruktury – drogi, autostrady, zagospodarowanie terenu, koleje, lotniska i projekty wodne. Civil 3D wpomaga projektantów w przygotowaniu dokumentacji, zachowaniu spójnych danych i procesów oraz pomaga szybciej reagować na zmiany w projektach. Wszystko to odbywa się w znajomym środowisku AutoCAD. Civil 3D jest dostępny jako samodzielny program, a także w pakiecie AEC Collection wraz z innymi aplikacjami dla budownictwa i infrastruktury.

Zamknij