Pokonywanie trudności i odkrywanie potencjału projektowania wnętrz w Revit – prelekcja Katarzyny Barcz z firmy Torus

PROCAD SA

Czy kiedykolwiek słyszałeś, że projektowanie wnętrz w Revit jest trudne do osiągnięcia? Zapraszamy na prelekcję Katarzyny Barcz z firmy Torus, która udowodni, że 'się da’ i to sprawnie.

W trakcie prezentacji Katarzyna Barcz podzieliła się niezwykle inspirującymi spostrzeżeniami oraz cennymi wskazówkami, które na pewno zainteresują wszystkich pasjonatów projektowania. Prezentacja skupia się na tym jak wypracować własne skuteczne metody rozwiązywania codziennych wyzwań tej branży.

Prelekcja została nagrana podczas dni branżowych online PROCAD EXPO 2023.

Katarzyna Barcz jest menadżerką ds. BIM w gdańskim TORUSIE, z wykształcenia architekt i inżynier budownictwa. Z zamiłowania kreatywna projektantka i energiczna optymalizatorka. Działa z charyzmą nowicjusza, doświadczeniem seniora i zaangażowaniem sportowca – co nie jest zaskoczeniem, sport to jedna z jej pasji. Nie boi się wyzwań, uwielbia rozwiązywać problemy i odkrywać nowe technologie. Stara się tworzyć przyjazne środowisko pracy, dbając o równowagę między powagą a lekkim humorem. Ceni przejrzystą komunikację i efektywną organizację – a to przecież wartości, które przyświecają także BIM. LinkedIn

Dbamy o Twoją prywatność.

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Więcej informacji znajdziesz w Polityka prywatności.